ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты 2022 елга су белән тәэмин итү һәм ташландык суларны агызу өлкәсендә тарифлар буенча гаризалар кабул итә

2021 елның 7 апреле, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты Татарстан Республикасы территориясендә эшчәнлекнең җайга салынулы төрләрен хәл итүче оешмалардан 2022 елга су белән тәэмин итү һәм ташландык суларны агызу өлкәсендә тарифлар буенча гаризалар кабул итә башлады.  2022 елгы тариф кампаниясе турында мәгълүмат хаты һәм тариф заявкаларын тапшыру графигы Дәүләт комитеты сайтында «2022 елгы тариф кампаниясе» бүлегендә урнаштырылган.

2022 елга су белән тәэмин итү һәм ташландык суларны агызу өлкәсендә тарифлар билгеләү турында тәкъдимнәр җиткерү графигы;

2022 елгы тариф кампаниясе турында мәгълүмат хаты;

Су белән тәэмин итү һәм ташландык суларны агызу өлкәсендә эшчәнлек алып баручы җайга салынулы оешмалар өчен таләпләр.