ТР Тарифлар буенча дәүләт комитетының атналык эшчәнлегенә йомгаклар

2024 елның 24 марты, якшәмбе

Сезнең игътибарыгызга ребрика тәкъдим итәбез: «Экспертларның җавапларында еш бирелә торган сораулар. PRO Тариф».

Җайга салына торган оешмаларның игътибарына!

Сергей Павлов эш визиты белән Әтнә муниципаль районында булды

Без аларны өйдә көтәбез һәм геройларыбыз белән горурланабыз!

2024 елның 26 мартында Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты рәисе Александр Груничев эш визиты белән Балтач муниципаль районына барырга планлаштыра.

Владимир Путин Россия Президентын сайлау нәтиҗәләре буенча гражданнарга мөрәҗәгать итте

Бүген ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты рәисе Александр Груничев җайга салынулы оешмаларның инвестицион программаларны үтәвен тикшереп тору буенча эшче штаб утырышын уздырды.

Казан шәһәре Башкарма комитетының Тышкы төзекләндерү комитеты рәисе урынбасары Эдуард Вафин БРИКС самитына әзерлек белән бәйле рәвештә коммуналь инфраструктура объектларын реконструкцияләү һәм модернизацияләү эшләрен үткәрүнең чикләүләре һәм сроклары турындагы доклад белән чыгыш ясады.

Семинар-киңәшмә кысаларында ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты рәисенең беренче урынбасары Лариса Хәбибуллина 2025 елгы тариф кампаниясенең төп аспектларын җиткерде

«Әлмәт-Водоканал» АҖ тарафыннан 2023 елда инвестицион программаны гамәлгә ашыру нәтиҗәләре һәм 2024 елга планнар турында генераль директор вазыйфаларын башкаручы Руслан Паймухин чыгыш ясады.

2024 елның 2 апрелендә ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты рәисе урынбасары Сергей Павлов эш визиты белән Аксубай муниципаль районына барачак, аның барышында гражданнарны шәхсән кабул итү планлаштырыла.

ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты каналына язылыгыз: https://t.me/tarifi116

Безнең телеграм-бот: @Tarif_RT_bot