Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының Килештерү комиссиясе утырышы булды

2017 елның 26 декабре, сишәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының киңәшмәләр залында Килештерү комиссиясенең чираттагы утырышы булды, көн тәртибендә түбәндәге мәсьәлә карап тикшерелде:

1. Татарстан Республикасы территориясендә челтәр оешмалары челтәрләре аша электр энергиясе тапшыру хезмәтләренә Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының "Татарстан Республикасы территориясендә челтәр оешмалары челтәрләре аша электр энергиясе тапшыру хезмәтләренә бердәй (котловой) тарифлар билгеләү турында"гы 17.12.2014 № 3-18/э карары белән билгеләнгән дәвамлы бердәй (котловой) тарифларга 2018 ел буенча үзгәрешләр кертү хакында.

Мәсьәлә Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты идарәсенә карау өчен кертелде.