Дәүләт комитеты хезмәткәрләре шахмат ярышларында катнашты

2019 елның 16 апреле, сишәмбе

Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләре спартакиадасын уздыру кысаларында 2019 елның 11 апреленнән 13енә кадәр Р.Г.Нәҗметдинов исемендәге шахмат, шашка, го буенча олимпия резервы республика спорт мәктәбендә шахмат ярышлары булды.

Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетыннан коммуналь өлкә оешмаларын көйләү идарәсе башлыгы – су белән тәэмин итү, су агызу һәм каты коммуналь калдыклар белән эш итү өлкәсендә тарифларны җайга салу бүлеге башлыгы Хәбибуллина Лариса Васильевна, коммуналь өлкә оешмаларын мониторинглау һәм күзәтү бүлеге башлыгы Белалеева Нәфисә Равил кызы, кулланучылар базарында бәя куюны җайга салу һәм тикшерүдә тоту бүлеге башлыгы Барков Александр Анатольевич, юридик бүлекнең әйдәп баручы консультанты Харин Михаил Георгиевич катнашты.