Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының Килештерү комиссиясе утырышы булды

2018 елның 13 феврале, сишәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының киңәшмәләр залында Килештерү комиссиясенең чираттагы утырышы үтте, анда көн тәртибенә кертелгән түбәндәге мәсьәләләр каралды:

1. Кулланучыларга "Теплострой" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте тарафыннан бирелә торган җылылык энергиясенә (куәт) тарифларны килештерү турында.

2. Эчәргә яраклы суга һәм ташландык суны чыгаруга тарифларны килештерү турында (Казан шәһәре:  "Казан дәүләт казна дары заводы" федераль казна предприятиесе, Питрәч муниципаль районы: "Теплострой" ҖЧҖ).

Мәсьәләләр Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты идарәсенә карау өчен кертелде.