Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының Килештерү комиссиясе утырышы булды

2018 елның 16 гыйнвары, сишәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитетының киңәшмәләр залында Килештерү комиссиясенең чираттагы утырышы үтте, анда көн тәртибенә кертелгән түбәндәге мәсьәләләр каралды:

1. "Россия Федерациясе Оборона министрлыгының Капиталь төзелеш заказчысы идарәсе" федераль казна предприятиесе объектын - "Оренбург тракты урамындагы 150 фатирлы 10 катлы торак йорт"ны Казан шәһәре “Водоканал” муниципаль унитар предприятиесенең үзәкләштерелгән салкын су белән тәэмин итү системасына тоташтырган өчен (технологик кушкан өчен) түләү килештерү турында.

2. "Россия Федерациясе Оборона министрлыгының Капиталь төзелеш заказчысы идарәсе" федераль казна предприятиесе объектын - "Оренбург тракты урамындагы 150 фатирлы 10 катлы торак йорт"ны Казан шәһәре “Водоканал” муниципаль унитар предприятиесенең үзәкләштерелгән су чыгару системасына тоташтырган өчен (технологик кушкан өчен) түләү килештерү турында.

3. "Ана һәм бала – Казан" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте объектын - "Казан шәһәрендә күпфункцияле госпиталь"не Казан шәһәре “Водоканал” муниципаль унитар предприятиесенең үзәкләштерелгән салкын су белән тәэмин итү системасына тоташтырган өчен (технологик кушкан өчен) түләү килештерү турында.

4. "Ана һәм бала – Казан" җаваплылыгы чикләнгән җәмгыяте объектын - "Казан шәһәрендә күпфункцияле госпиталь"не Казан шәһәре “Водоканал” муниципаль унитар предприятиесенең үзәкләштерелгән су чыгару системасына тоташтырган өчен (технологик кушкан өчен) түләү килештерү турында.

Мәсьәләләр Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты идарәсенә карау өчен кертелде.